خريد ملك در استانبول

خريد ملك در استانبول

خريد ملك در استانبول

Blog Article

اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در استانبول

چه مدارکی لازم است برای خرید ملک در ترکیه
اگر مدارک زیر را به همراه خود داشته باشید خرید ملک در استانبول با سرعت بیشتر و بدون هیچ اشکالی انجام خواهد شد:

گذرنامه
گرفتن کد مالیاتی محلی
افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه با توجه به کد مالیاتی
مدارک محل سکونت خود در کشور خودتان(مثل قبض برق)
دو قطعه عکس ۴*


قیمت خانه در استانبول به پول ایران به طور متوسط شما برای خرید خانه در استانبول به ازای هر متر مربع باید به پول ایران مبلغی در حدود ۸ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان بپردازید.

استانبول به دلیل گستردگی بالا، امکانات رفاهی متعدد مورد توجه افراد زیادی از کشورهای مختلف است، از این روی خرید زمین نیز در این شهر مورد توجه افراد خارجی قرار می‌گیرد. بیشتر افراد خارجی خریدار زمین در استانبول از کشورهای آمریکایی، اروپایی و کشور عربستان هستند که در اطراف شهر استانبول اقدام به خرید زمین می‌کنند.

 ترکیه با همسایگی با ایران و امکان رفت و آمد آسان و مشابهات فرهنگی و همچنین قیمتهای مناسب به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. در ضمن ایرانیان زیادی برای حفظ ارزش پول کشور خود اقدام به خرید ملک در این کشور می‌کنند. 

ارائه اصل و کپی وکالت نامه تایید شده سفارت در صورتی که با وکالت نامه اقدام به خرید ملک می‌کنید.

پروژه های مختلفی در مناطق خوب استانبول به صورت مجتمع ها و برج های بلند به همراه انواع امکانات و شرایط رفاهی ساخته شده اند که هر یک به نوعی سرمایه گذاران را به سمت خود جذب می کنند.

ولی فرزندان بالای ۱۸ سال باید به صورت مجزا برای اقامت اقدام کنند.

مراکز خرید ملک در استانبول تفریحی و سرگرمی و گردشگری بسیاری در ترکیه وجود دارد که هر گردشگری را جذب میکند.

در ترکیه در سال های اخیر قیمت مسکن به طور قابل توجهی رشد نشان داده است.

نزدیک ترین ایستگاه مترو یک دقیقه پیاده تا این بلوک ها فاصله دارد.

طراحی سایت توسط ریکان تک

البته در اینجا باید این موضوع اشاره شود که با توجه به نوع ملک و منطقه و متراژ و همینطور شهر قیمت املاک متنوع است و شما با وجود سرمایه متنوع میتوانید در خرید ملک در ترکیه سرمایه‌گذاری نمایید. 

از جمله مزایای زندگی و خرید خانه در استانبول می توان به چشم انداز دریا، مناظر خیره کننده، مردم صمیمی، ارزش پول، املاک مستقل، هزینه پایین زندگی، عضویت بالقوه در اتحادیه اروپا و فرصت های بزرگ سرمایه گذاری اشاره کرد. اتباع خارجی می توانند املاکی با قیمت های بسیار مناسب را در این شهر خریداری کرده و همچنین اقامت کشور ترکیه را به دست آورند.

برخی از این ساختمان های جدید در نقاطی دور از شهر ساخته شده اند، دسترسی چندانی به حمل و نقل عمومی ندارند، آپارتمان هایی با قیمت بسیار پایین هستند و به نظر معامله خوبی محسوب نمی شوند.

املاک فروشی ترکیه خرید ملک در بدروم خرید آپارتمان در بدروم

منبع : اشرکت ویم استانبول

Report this page