NOT KNOWN DETAILS ABOUT قیمت اپارتمان در آنتالیا

Not known Details About قیمت اپارتمان در آنتالیا

Not known Details About قیمت اپارتمان در آنتالیا

Blog Article

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک
حدود قیمت خرید آپارتمان در آنتالیا چقدر می باشد؟
قیمت خرید آپارتمان در آنتالیا با توجه شرایط، امکانات و منطقه ای که ملک در آن واقع شده متفاوت است که می توان به سال ساخت، مصالح به کار رفته، موقعیت ملک، دید داشتن به دریا و میزان مدرن بودن آن اشاره کرد. آنتالیا در چند سال اخیر مشکلی از لحاظ امنیت نداشته و این امر باعث اعتماد هر چه بیشتر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهر شده است. شروع قیمت خانه در آنتالیا از ۴۰ هزار یورو می باشد و خریداران بالقوه می توانند در یکی از مناطق ساحلی خانه رویایی خود را خریداری کنند.

به طور کلی قیمت مسکن و خانه در آنتالیا نسبت به قیمت خانه دراستانبول ارزان تر و مقرون به صرفه تر است، مثلا یک خانه ۱۷۵ متری در مرکز شهر، ۲۷۰ هزار لیر می باشد که قیمت خرید آپارتمان در آنتالیا به تومان برای این مورد حدود ۸۰۰ میلیون تومان می باشد. و به طور متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در شهر آنتالیا ۲۵۰۰ لیر است.

قیمت یک خانه ۲۰۰ متری در شهر آنتالیا، حدودا ۳۰۰ هزار لیر است و قیمت آپارتمان یک خوابه در آنتالیا ۷۵ متری حدودا ۲۹۰ هزار لیر می باشد. قیمت یک آپارتمان دو خوابه ۹۵ متری، از ۶۰۰ هزار لیر شروع می شود و با توجه به منطقه، این قیمت تغییر می کند. قیمت آپارتمان ‌های دوبلکس ۷۵۰ متری از ۸۳۵ هزار لیر شروع می شود و با توجه به چند خوابه بودن آنها قیمت افزایش پیدا می کند. گرانترین منطقه این شهر، منطقه کونیالتی است که قیمت هر مترمربع خانه در آن ۳۲۰۰ لیر می باشد.


خرید آپارتمان در آنتالیا در ساحل لارا به شما این امکان را می‌دهد که در ساحلی لوکس و زیبا زندگی کرده و فروش آپارتمان در آنتالیا ترکیه لذت ببرید.

بهترین نرخ خرید آپارتمان در آلانیا، آنتالیا و استانبول

آیا کنیالتی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مناسب است؟ خدمات و پیشنهادات سرمایه گذاری شرکت امتلاک

ترکیه به علت همسایگی با ایران، فرهنگ مشترک بسیاری با ما ایرانیان دارد و ازاین‌رو می‌تواند مقصد مناسبی برای شما به‌حساب بیاید، اما فراموش نکنید که در نهایت تفاوت‌های فرهنگی بسیاری نیز بین دو کشور وجود دارد که پیش از مهاجرت باید با آن‌ها آشنا شوید تا بتوانید اقامت آرامش‌بخش‌تری را تجربه کنید. برای خرید ملک در آنتالیا آن چه بیش از همه اهمیت دارد، بودجه‌ای است که شما برای این کار در نظر گرفته‌اید. در هنگام مشورت با وکیل مهاجرتی معتبر خود، او را از محدوده بودجه در دسترستان آگاه کنید تا بر اساس آن بتواند بهترین منطقه و شرایط را به شما معرفی کند.

ویلاهای بزرگ و مجلل برای فروش در آنتالیا دوسمالتی مکانی آرام است که به دلیل ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی، دسترسی سریع و آسانی به سواحل، مرکز و نقاط گردشگری آنتالیا دارد.

برو به قسمت قبلی معرفی شرکت رضایتمندی مشتریان امتلاک سیاست حفظ حریم خصوصی شرایط استفاده چرا امتلاک؟ اخبار امتلاک

به علت آمار بالای خریدوفروش زمین در آنتالیا، معاملات با اعتماد و امنیت بالایی انجام می‌شوند.

برای آشنایی با قوانین خرید آپارتمان در آنتالیا ، کلیک کنید.

این پروژه در زمینی به مساحت ۲،۳۰۰ متر مربع واقع شده است و از یک بلوک برج و در مجموع ۹ طبقه تشکیل شده است. ۵۳ واحد آپارتمانی در بلوک وجود دارد که شامل آپارتمان های تک طبقه و دوبلکس در اندازه های یک تا سه خوابه میباشد.

– می توانید به راحتی به جنگل های زیبا، ساحل درخشان و کوهستان چشم نواز دسترسی پیدا کنید.

در آن افزایش‌یافته است، به همین سبب تقاضا برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک در آلانیا نیز افزایش‌یافته و این منطقه نیز در مسیر پیشرفت قرار گرفته است.

از دیگر دلایل خرید خانه در آلانیا علاوه بر زیبایی این منطقه، دسترسی به شهر است.

به من زنگ بزن پس از پر کردن فرم ، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفتت . تماس با شما و ارائه مشاوره رایگان است نام نام خانوادگی تلفن همراه (تماس رایگان است)

املاک امتلاک از فرودگاه تا دریافت ملک خدمات بسیاری را به سرمایه گذارانی که به دنبال مالکیت در ترکیه و یا اخذ تابعیت ترکیه هستند ، ارائه می دهد.

منبع : https://evim.vip/

Report this page