اقامت ترکیه از طریق خرید ملک پاسپورت

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک پاسپورت

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک پاسپورت

Blog Article

پاسپورت ترکیه با خرید ملک
این کاملا به نظر فروشندگان املاک بستگی دارد. برخی از فروشندگان دارای یک لیست قیمت هستند که شامل هزینه آژانس املاک نیز می شود.

آیا در این روش محدودیتی در خصوص میزان اقامت در ترکیه وجود دارد؟ خیر محدودیتی نیست. شما می توانید با دو هفته اقامت در سال، اقامت یک ساله خود را در ترکیه تمدید کنید.

اگر در ترکیه حساب بانکی ندارید نگران نباشید؛ علیرغم مشکلات به وجود آمده در فضای بین المللی، موسسه حقوقی سروش فردا برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه و طی مراحل مذکور در کنار شماست.

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور اطلاعات بيشتر

 در صورت عدم رعایت موارد زیر قرارداد خرید شما باطل خواهد شد

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا اطلاعات بيشتر

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید.

 حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ ویزای ثبت شرکت نیز دویست و پنجاه هزار یورو است. در نظر داشته باشید این میزان هزینه برای اخذ ویزا از این طریق ثبت شرکت کافی نیست.

آیا علاقه مند به تحصیل در ترکیه هستید؟آیا قصد تحصیل پزشکی در کشور ترکیه را دارید؟ آیا هدف شما تحصیل داروسازی در ترکیه است؟اگر برای پیدا کردن مقصد تحصیلی و کسب درآمد از تحصیل داروسازی در ترکیه این کشور را انتخاب کردید باید به شما تبریک گفت، زیرا کشوری با وسعت و نظارت برروی زیرساخت های آموزشی توانسته است خود را در مقطع تحصیل پزشکی بسیار نشان دهد.

دلایل بسیاری سبب محبوبیت این کشور در زمینه مهاجرت و نیز سرمایه گذاری شده است.

بعضی از ایرانیان به اقامت ترکیه با خرید ملک فکر می‌کنند و برخی دیگر نیز تمایل به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف این کشور را دارند.

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت اطلاعات بيشتر

متاسفانه برای پدر و مادر نمی‌تونید پاسپورت یا شهروندی بگیرید. قوانین شامل حال شما، همسر و فرزندانتون خواهد شد

بیشتر بخوانید: مهم‌ترین مزایای سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

شرایط اقامت ترکیه از طریق خرید ملک
افراد برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه بایستی ملکی با ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار آمریکا خریداری کنند؛ با خرید ملکی با این ارزش افراد اقامت توریستی ۳ ساله ترکیه را دریافت می‌کنند. این اقامت برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز دریافت می‌شود و چنانچه فرد خریدار فرزندی بالای ۱۸ سال داشته باشد در صورت سهیم بودن فرزند در ملک برای وی اقامت ترکیه صادر می‌شود.

کمترین میزان سرمایه گذاری برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت برابر با ۶۰۰۰۰ دلار است؛ در این نوع سرمایه گذاری نیز افراد اقامت سه ساله توریستی دارند.

لازم به ذکر است که با داشتن اقامت توریستی افراد قادر به کار کردن در ترکیه نیستند و فقط در صورتی که توسط یکی از سازمان‌های ترکیه استخدام شده باشند و بیمه برای این افراد پرداخت شود یا اینکه افراد یک شرکت را تاسیس کنند و پنج نفر از افراد ترک را استخدام کند قادر به کار در ترکیه خواهند بود.

همچنین برای اخذ اقامت ترکیه شما باید زمان مشخصی را باتوجه به برنامه خود در ترکیه حضور داشته باشید، نباید ملک را در کمتر از ۳ سال بفروشید و اگر قصد دریافت پاسپورت ترکیه را دارید ارزش ملک یا املاک ثبت شده برای شما باید حتما 400 هزار دلار آمریکا بوده و حداقل ۳ سال در ترکیه اقامت شرایط اقامت ترکیه از طریق خرید ملک داشته باشید.

منبع : evim.vip

Report this page